MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 5395490
nr 539 5490
Lavoar
1800-tal, kannelyrer, bemålad, längd: 59, djup: 46, höjd: 75 cm, + Tvättfat + tvålkopp [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 september 2008
kl 16:36:49
100 kr
250 kr
200 kr